SAFE-SAS-60MM-PL
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
help_outlineZapytaj o produkt
S&S: Naklejki Magnetyczne na Podstawki 60mm
Akceptuję zasady polityki prywatności
Opis
Prezentowany produkt to naklejki wykonane w folii magnetycznej na okrągłe podstawki o średnicy 60mm. Dzięki nim w kilka chwil zmagnesujesz swoje modele bez konieczności nawiercania podstawek oraz wklejania magnesów. Zmangesowane podstawki przy użyciu folii magnetycznej doskonale sprawdzają się z pudełkami Magnetycznymi Safe and Sound. Naklejki dedykowane są do odlewanych podstawek w płaskim spodem. Posiadają z jednej strony powłokę klejącą zabezpieczoną papierem. Wystarczy tylko zdjąć warstwę papieru i przyłożyć naklejkę do podstawki. Średnica naklejki 59mm. Grubość 1mm. Podana cena dotyczy opakowania zawierającego 3 sztuki naklejek z foli magnetycznej.